[ Musaoğulları İnşaat ]

İnşaat

Seçkin yaşam alanları üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “İnsanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. 

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

  • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,
  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
  • Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
  • Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, insana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
  • Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak inşaa etmek.
[ Musaoğulları Lojistik ]

Lojistik

Musaoğulları Lojistik İnş. Ltd. Şti. 1995 yılında Iğdır’da Niyazi GÖGCE tarafından nakliye ve lojistik hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. 

Gelişen Türkiye ve müşterilerin beklentilerin artması ile tır filosunu genişletmiş şuan 80 adet özmal, 30 adet kiralık araçlarla hizmete devam etmekteyiz.

Şirket merkezimiz Iğdır olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ofislerimiz yurtdışında ise (Türkmenistan, Almanya, Azerbaycan, Özbekistan, İran) bağlantılı ofislerimiz vardır.

Gelişen Türkiye’de farklı iş alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

İnşaat alanında da biz de varız demekten gurur duyuyoruz.